Gūsti jauniem iespaidiem pilnu vasaru, iemācies sērfot un ļaujies okeāna vēsmu glāstiem

Penīče

Portugāle

Kas mani sagaida?

Ceļojuma apskats

Piedzīvo enerģiskas brīvdienas maģiskajā, šarmantajā un, tajā pat laikā, trakulīgajā Portugālē. Tevi nošarmēs dabas krāšņums, arhitektūras pretstati, dzidri zilais okeāns, portugāļu tradicionālo garšu baudījums, bagātīgā kultūra un vietējo ļaužu patiesā un sirsnīgā viesmīlība. Taču, kas ir galvenais notikums šajā atpūtas braucienā? Tā ir sērfošana! Un nebīsties, jo sērfs, patiešām, ir piemērots sporta veids ikkatram. Neatkarīgi no fiziskās sagatavotības, iepriekšējas pieredzes, peldētprasmēm vai citiem kritērijiem, galvenais sērfā ir izbaudīt procesu un sajūtas. Un esmu pārliecināta - Tu noķersi ne tikai viļņus, bet arī fantastiskas sajūtas šajā ceļojumā.

Ja Lisabona būtu krāsa - tā būtu dzeltena. Kāpēc tā? To Tu atklāsi šī piedzīvojuma laikā. Redzēsi Lisabonas bagātīgo un krāšņo arhitektūru, dzīvīgi zaļos parkus, plašos skvērus, romantiskās ieliņas un greznās pilis, kā arī portugāļu mīlestību pret apgleznotām flīzēm un košām krāsām. Izmēģināsi slaveno, kraukšķīgo un krēmīgo portugāļu kūciņu - Pastel de nata un aplūkosi autentiskos ielu gleznojumus un mākslas darbus, kā arī ieraudzīsi daudz praktisku lietu, kas darinātas no korķa. Apskatīsi kā modernās, tā bohēmiskās pilsētas apkaimes. Tavi ceļi vedīs kā pa augšām, tā pa lejām (burtiski), jo Lisabona ir pilsēta uz 7 pakalniem.

Tu iepazīsi Portugāles sērfa galvaspilsētu - Penīči, un balansēsi starp dēli un viļņiem, mācoties sērfot. Sajutīsies kā vietējais/-ā, rītu iesākot ar enerģiskām sērfa sesijām, turpinot ar malku tikko pagatavotas mazās kafijas un vakaru noslēdzot ar kādu alus vai vīna glāzi, veroties pretim okeāna ainavai. Raudzīsies uz maģiskām Atlantijas okeāna ainavām un varenām klintīm, maldīsies pa burvīgajām pussalas pludmalēm, kuru vērošanai un baudīšanai šeit nav gala un malas, redzēsi okeāna bangas un viļņus, kas stiepjas teju 3 metru augstumā un, iespējams, pat atklāsi kādu slepeno pludmali. Izgaršosi unikālas un tradicionālas portugāļu maltītes, kā arī baudīsi autentiskas jūras veltes. Iepazīsi īsto un patieso Penīči, izstaigājot vietējo zvejnieku iemītās takas un sajūtot zvejas pilsētas garu. Uziesi paslēptās makšķernieku vietas un alas ar skatiem, kurus noteikti gribēsies nofotogrāfēt. Ielās satiksi vietējos iedzīvotājus, zvejniekus, jūrniekus un redzēsi, no kurienes tad nāk īsti un izcili gardi jūras labumi.

Pieredzēsi patiesu sērfa pilsētas ikdienu - mazie sērfa veikaliņi, retro automašīnas un busiņi, sērferi ar dēļiem rokās, hidras, žāvējamies katrā pagalmā un balkona malā - tāda ikdiena, kā to esi redzējis filmās par sērfošanu un dzīvi pie okeāna.

Bez tā iepazīsi arī viduslaiku ciematiņu ar unikālu un bagātīgu vēsturi, izmēģināsi vietējo saldo ķiršu liķieri, staigāsi pa instagrammīgākajām ieliņām un pat pa pils mūra virsotnēm, redzēsi fortus, kas reiz bijis klosteris un militārā bāze un pat baudīsi pikniku vienā no portugāles tūkstoš dārgumiem - salā, kas atrodas okeāna vidū.

Katrs, kas reiz bijis Portugālē, kādā brīdī atgriežas tur atkārtoti. Šī ir vieta ar maģisku un pat apburošu enerģiju, kuru grūti izskaidrot. Te ir kaut kas, kas liks Tev iemīlēt katru šīs zemes stūrīti, un tas nav nekas konkrēts - tas ir viss kopā, kas padara šo valsti par īpašu un autentisku. Saulainā un viesmīlīgā portugāļu laipnība, šaurās ieliņas un ar rokām darinātās flīzes, košās mājiņas, okēana viļņu melodija un kaiju dziesmas, neaizmirstama un atkarību raisoša portugāļu kūciņu garša - tas viss Tevi pavadīs šajās dienās. Portugāle ir vieta, kas apreibinās ne tikai ar simtiem vīna šķirnēm, bet arī atsvaidzinošo gaisu un mežonīguma pieskaņu tajā virmojam.

Ceļojums neatbilst Tavai gaumei?
Individuāli izstrādāti ceļojumu plāni

  • Ceļojuma veids: aktīvā atpūta, ievērojamu vietu apskate (ciemati, pilsētas, daba).
  • Īsumā par ceļojumu: 2 stundas sērfošanas gandrīz katru dienu, 3 - 6 stundu garas pastaigas katru dienu, iepazīstot apkaimi un tuvējās pilsētas, mazliet ballīšu, daudz izcili garda ēdiena.
  • Mērķauditorija: Lieliski piemērots tiem, kas ceļo vienatnē vai ar draugiem, kā arī jauniem, aktīviem pāriem. Nav piemērots ģimenēm ar maziem bērniem un senioriem.
  • Sarežģītība: Viegli. Sērfošana ir draudzīga aktivitāte cilvēkiem jebkādā sagatavotības līmenī. Nav nepieciešama lieliska fiziskā forma, lai sērfotu, tomēr jāņem vērā, ka sērfošana ir treniņš visam ķermenim, tāpēc labas fiziskās spējas un balansēšanas prasmes ļaus nostāties uz dēļa ātrāk. Sērfošanai nav vecuma ierobežojuma. Tāpat, ja ir bailes no tā, ka nav tik labu peldētprasmju - par to nav jāraizējas, jo hidra Tevi cels augšup ūdenī. Galvenais - neiespringsti, dod laiku un nezaudē apņēmību - progress noteikti sekos.
  • Izkāpšana no komforta zonas: Neliela/zema.
  • Īpašas ekipējuma prasības: Nav. Visu nepieciešamo inventāru sērfošanai varēsi īrēt uz vietas - hidru, sērfa dēli, saiti.

Vai ir vēl kaut kas, ko vēlies uzzināt? Nepieciešamas korekcijas ceļojumu plānā?
Sazinies ar mums

Lidojums parasti izmaksā ap 160 EUR (kopā abos virzienos), bet atsevišķos gadījumos iespējams aizlidot sākot no 80 EUR.

Naktsmītnes sākot no 50 EUR par nakti.

Kopējie tēriņi ceļojuma laikā: Pieņemami. Portugāle ir viena no lētākajām Eiropas valstīm. Detalizēts aptuveno izmaksu uzskaitījums iekļauts ceļvedī.

Tu saņemsi piedzīvojuma ceļvedi, kas satur visu nepieciešamo informāciju, kas Tev būs vajadzīga, lai Tu varētu doties ceļojumā patstāvīgi, bez īpašas gatavošanās un plānošanas. Ceļvedis satur rūpīgi izstrādātus dienu plānus, īpaši atlasītus un apkopotus padomus šim ceļojumam un citu noderīgu informāciju. Formāts: konkrētas norādes - kad doties, uz cik ilgu laiku, kur apmesties, ko ņemt līdzi, ko darīt konkrētajā dienā u.tml. Atliek tikai sekot norādēm un izbaudīt ceļojumu!

Lasīt vairāk, kā tas darbojas

Šo piedzīvojuma ceļvedi ir sagatavojusi
Kristiāna Anna Bumbiere

Portugālei ir īpaša vieta Kristiānas sirdī un viņa to dēvē par savām otrajām mājām prom no mājām. Dzīvojusi tur divreiz Erasmus+ studentu apmaiņas programmas ietvaros. Pavadīja tur kopumā gadu un nesen atgriezās trešo reizi atvaļinājuma laikā - piedzīvotais ir iespaidu pilns, tomēr vēl nav gana. Okēans, sērfošana, vietējie un daudz ceļotāju - visi tik draudzīgi un laipni, padarot katru atgriešanās reizi īpaši siltu un vienmēr liekot justies gaidītai.

Kas ir iekļauts piedzīvojumu ceļvedī?

Īss apkopojums ar būtiskāko informāciju

Lai palīdzētu Tev sagatavoties ceļojumam.

Ieteikumi, kur apmesties (aptuvena vieta)

Izvēlies sev atbilstošākās nakstmītnes. Mēs ieteiksim labākos reģionus vai pilsētas daļas, kurās apmesties.

Labākais laiks ceļot un ieteicamais ceļojuma ilgums

Ceļojuma budžets

Aptuvenās izmaksas ceļošanas laikā.

Dienu plāni

Konkrētas norādes un plāni aktivitātēm un apskates objektiem.
No pieredzējušiem ceļotājiem un vietējiem iedzīvotājiem.

Vietējo rekomendācijas

Netipiski un tūristiem mazāk zināmi galamērķi un apskates objekti.

Ieteikumi, kā ietaupīt, un citi praktiski padomi

Lejupielādēt ceļojuma plānu

Norādi savu e-pastu, uz kuru vēlies saņemt piekļuvi ceļvedim.

Lejupielādēt ceļojuma plānu

Piedzīvojums

Par galamērķi

40

Ietaupa ~20 stundas plānošanai

Apskatāms telefonā (ar dienas aktivitātēm kartē)

100% naudas atgriešanas garantija.
Vienkārši sazinies ar mums un pastāsti par savu pieredzi.

Komūna

Atbalstītājiem

0

Dalies ar citiem ar informāciju par ceļojuma laikā pieredzēto un pilnveido ceļvežus

Vai popularizē projektu, pelni no tā un iegūsti piekļuvi ceļvežiem bez maksas

Sazinies ar mums, lai uzzinātu vairāk!

Ir kāds jautājums? Priecāsimies aprunāties!

Nepalaid garām jaunumus - pieraksties!

Galamērķi

Iemīlies pārgājienos
un izpēti "Saules krasta" ciematus
Malaga

Spānija

Uzzināt vairāk
Atbilstoši Tavai gaumei izstrādāts ceļvedis
galamērķim pēc Tavas izvēles
Individuāls ceļojuma plāns

Uzzināt vairāk
Izbaudi seno grieķu un romiešu kultūru vēsturiskajā Sicīlijā un apmeklē aktīvu vulkānu
Sicīlija

Itālija

Uzzināt vairāk
Nododies gruzīnu izslavētajai viesmīlībai un gūsti autentisku pieredzi
Gruzija
Uzzināt vairāk
Sajūti eksotikas garšu un iedvesmojies garākiem ceļojumiem - Tu gribēsi atgriezties vēl un vēl
Bangkoka, Puketa, Krabi

Taizeme

Uzzināt vairāk
Iepazīsti salu kā ceļotājs, nevis tūrists
Tenerife

Kanāriju salas, Spānija

(drīzumā)