Iemīlies pārgājienos
un izpēti "Saules krasta" ciematus

Malaga

Spānija

Kas mani sagaida?

Ceļojuma apskats

100 metru augstumā, klinšu ieskauti un elpu aizraujošiem dabas skatiem - šis pārgājiena maršruts, kas izveidots kā ceļš gar klints sienu, noteikti ir mūsu "pasākuma nagla". Iepriekšēju sagatavotību vai īpašas prasmes neprasa, bet ja pārgājienos iepriekš nav būts, šis noteikti liks tajos iemīlēties un iedvesmos medīt garākus un izaicinošākus maršrutus. Šis pārgājiens ir tik populārs, ka rezervāciju bieži vien jāveic 2-3 mēnešus iepriekš.

Bet tā būs tikai neliela daļa no Tava iespaidiem bagātā ceļojuma. Iepazīsi ne tikai Malagu, bet arī tās apkārtni, vairākus "saules krasta" ciematus - no visa izbaudot pa mazdrusciņai. Gan kāpsi kalna virsotnē uz cietoksni, no kura vērsies skaists skats pāri visai pilsētai, gan baudīsi ielas mākslinieku darbus kvartālā ar apzīmētām ēkām, gan apmeklēsi iespaidīgas un krāšņas pilis ar sultāniem paredzētu kompleksu, gan baudīsi mākslu un vēsturi, apmeklējot slaveno Pablo Picasso muzeju, gan nogaršosi spāņu tradicionālos ēdienus, tapas un gardākos churros visā Costa del Sol.

Apmeklēsi dažādus Andalūzijas kalnu ciematiņus - gan skaistāko balto ciematu visā Andalūzijā, gan pastkaršu cienīgu pilsētiņu, kas daļēji izcirsta klintīs, gan ciematu ar elpu aizraujošiem skatiem uz iespaidīgu aizu, kas sadala ciematiņu uz pusēm ar ikonisku tiltu, gan piejūras ciematu ar brīnišķīgu pludmali un pazemes alām 5 kilometru garumā - ar vienām no platākajām un garākajām stalaktīku kolonnām.

Dosies iespaidīgā klintī, no kuras paveras skats uz plašajiem zilajiem ūdeņiem, apkārt skraida savvaļas pērtiķīši (kuriem ir nelāga tendence čiept it visu) un tālumā spīd Āfrikas krasti. Drosmīgākajiem apmeklētājiem būs pieejama stikla platforma, kur noķert galvu reibinošu sajūtu, staigājot pa stiklu klints pašā augšā. Pastaigāsies pa gaisa trošu tiltu, kas savieno divas klints daļas un sniedz skaistus skatus.

Šķērsosi lidostas skrejceļu, kurš brīžiem, kad nolaižas kāda lidmašīna, tiek slēgts un ir iespējams vērot lidmašīnas pacelšanos/nolaišanos pašā acu priekšā.

Apmeklēsi vietu, kas tiek dēvēta par buļļu cīņu dzimšanas vietu, 18. gadsimta vēršu cīņu arēnu. Pēc izvēles ieplānosi kādu vietējās vīna darītavas apmeklējumu degustācijai. Dosies uz flamenko šovu dzimteni un brīnišķīgas arhitektūras apveltītu pilsētu un vakaru noslēgsi ar autentisku flamenko šovu un brīnišķīgu gaismas šovu naktī.

Iestiprināsies restorānā, kur varbūt satiksi Antonio Banderas - vienu no līdzīpašniekiem.

Dosies uz krokodilu parku, kur izskatās gluži kā tropos – neskaitāmām takām un veģetāciju, kur dzīvo apmēram 300 krokodilu. Ievērojamākais parka iemītnieks ir lielākais krokodils Eiropā. Būs iespēja paturēt rokās īstus krokodilu mazuļus un veldzēties akvaparkā. Bet asākām izjūtām - pamēģināt arī kanjonēšanu.

Apmeklēsi grandiozinu katedrāli, trešo lielāko baznīca visā pasaulē, kur iespējams aplūkot dārgāko altāri pasaulē, kas darināts no zelta, un celtni, kurā apglabāts Kristofers Kolumbs. Apmeklēsi mauru renesanses stila pili - dosies nesteidzīgā pastaigā pa pili un tās dārziem, izbaudot greznās strūklakas, palmas, augus un arhitektūru. Iespaidīgo mauru arhitektūru baudīsi arī cituviet – apmeklējot ēku ar lieliem torņiem ar balkoniem, no kuriem paveras gleznains skats uz Vidusjūras piekrasti, un kuras fasāde veidota no neskaitāmām mozaīkām.

Apmeklēsi vienu no slavenākajiem kultūrvēstures un arhitektūras mantojuma pieminekļiem Eiropā un pasaulē - mauru (viduslaiku musulmaņu no Ziemeļāfrikas) bastionu pēdējā musulmaņu valstī un citadelē Eiropā - Andalūzijā.

Vai vienu no lielākajām sakrālajam būvēm pasaulē - UNESCO pasaules kultūras mantojuma objektu - kalifāta mošeju, kas tika pārbūvēta par katedrāli.

Kontrastam varēsi apmeklēt 2. pasaules kara tuneļus vai vienu no tā laika svarīgākajiem militārājiem objektiem - artilērijas bateriju, kas novietota kalna augstākajā punktā.

Pēc izvēles ceļojumu papildināsi ar braucienu ar laivu vai kajakiem - neliela ūdens krituma aplūkošanai un alas apmeklēšanai. Iespējams arī romantiski uz laivas sagaidīt pasakainu saulrietu.

Bet ja ar šo visu vēl nebūs gana, ceļojumu varēsi papildināt ar interesantiem pārgājienu maršrutiem (piemēram, pastaigājoties pa seklu upi, ļoti interesantu pārgājienu maršrutu dienas garumā), lieliski noslēdzot dienu arābu pirtī ar masāžu un citām procedūrām, vai apmeklējot delfīnu šovu, vilku parku, ērgļu izrādi, tauriņu parku, “Smurfu pilsētiņu”, kaktusu parku, vienīgo īsto tuksnesi Eiropas iekšzemē vai pat vienu dienu vienkārši ņemot un aizbraucot uz Āfriku (Maroku).

Ceļojums neatbilst Tavai gaumei?
Individuāli izstrādāti ceļojumu plāni

  • Ceļojuma ilgums: 8 dienas, neskaitot ielidošanas un izlidošanas dienu - paredzēts izbraukāt un apskatīt visus ievērības cienīgos objektus Andalūzijā. Ceļvedi iespējams ērti piekoriģēt pēc saviem ieskatiem īsākam ceļojumam. Ceļvedis satur arī papildu ieteikumus un idejas aktivitātēm dažu dienu garumā, ja vēlies ieplānot garāku ceļojumu.
  • Ceļojuma tips: Ievērojamu vietu apskate (vietējie ciemati, pilsētas, dabasskati, kultūrvēsturiskais mantojums, pilis, cietokšņi, katedrāles), īss pārgājiens, šovi, aktīva ūdens atpūta.
  • Kopsavilkums: 4-6 stundas dienā staigāšana, pāris muzeji, viens neliels, nosacīti "ekstrēms" (iespaidiem bagāts, unikāls) 2 stundu garš pārgājiens (100 metru augstumā gar klints sienu, virs apakšā tekošās upes). Flamenko šovs, buļļu cīņas, alas apmeklējums, delfīnu šovs. Dažādi tematiskie parki (ar dzīvniekiem - tauriņi, vilki, ērgļi), mākslas muzeja apmeklējums.
  • Mērķauditorija: Vislabāk piemērots jaunajiem pāriem vai solo ceļotājiem. Varētu nebūt piemērots draugu grupām. Ceļojuma plānu var patstāvīgi pielāgot, padarot to piemērotāku vecāka gada gājuma cilvēkiem un ģimenēm ar maziem bērniem.
  • Sarežģītības līmenis: Viegls.
  • Prasības kāpšanai ārpus komforta zonas: Zemas.
  • Nepieciešamais speciālais papildaprīkojums: Nav.

Vai ir vēl kaut kas, ko vēlies uzzināt? Nepieciešamas korekcijas ceļojumu plānā?
Sazinies ar mums

Lidojums parasti izmaksā ap 150 EUR (kopā abos virzienos), bet atsevišķos gadījumos iespējams aizlidot par 60-80 EUR

Naktsmītnes sākot no 70 EUR par nakti.

Kopējie tēriņi ceļojuma laikā: Mūsu testa brauciena kopējās izmaksas bija 1200 EUR, ceļojot divatā - iekļaujot avio, naktsmītnes, apdrošināšanu, ēšanu, suvenīrus, transportu, ieejas maksas, visu-visu. Detalizēts aptuveno izmaksu uzskaitījums iekļauts ceļvedī.

Tu saņemsi piedzīvojuma ceļvedi, kas satur visu nepieciešamo informāciju, kas Tev būs vajadzīga, lai Tu varētu doties ceļojumā patstāvīgi, bez īpašas gatavošanās un plānošanas. Ceļvedis satur rūpīgi izstrādātus dienu plānus, īpaši atlasītus un apkopotus padomus šim ceļojumam un citu noderīgu informāciju. Formāts: konkrētas norādes - kad doties, uz cik ilgu laiku, kur apmesties, ko ņemt līdzi, ko darīt konkrētajā dienā u.tml. Atliek tikai sekot norādēm un izbaudīt ceļojumu!

Lasīt vairāk, kā tas darbojas

Kas ir iekļauts piedzīvojumu ceļvedī?

Īss apkopojums ar būtiskāko informāciju

Lai palīdzētu Tev sagatavoties ceļojumam.

Ieteikumi, kur apmesties (aptuvena vieta)

Izvēlies sev atbilstošākās nakstmītnes. Mēs ieteiksim labākos reģionus vai pilsētas daļas, kurās apmesties.

Labākais laiks ceļot un ieteicamais ceļojuma ilgums

Ceļojuma budžets

Aptuvenās izmaksas ceļošanas laikā.

Dienu plāni

Konkrētas norādes un plāni aktivitātēm un apskates objektiem.
No pieredzējušiem ceļotājiem un vietējiem iedzīvotājiem.

Vietējo rekomendācijas

Netipiski un tūristiem mazāk zināmi galamērķi un apskates objekti.

Ieteikumi, kā ietaupīt, un citi praktiski padomi

Lejupielādēt ceļojuma plānu

Norādi savu e-pastu, uz kuru vēlies saņemt piekļuvi ceļvedim.

Lejupielādēt ceļojuma plānu

Piedzīvojums

Par galamērķi

40

Ietaupa ~20 stundas plānošanai

Apskatāms telefonā (ar dienas aktivitātēm kartē)

100% naudas atgriešanas garantija.
Vienkārši sazinies ar mums un pastāsti par savu pieredzi.

Komūna

Atbalstītājiem

0

Dalies ar citiem ar informāciju par ceļojuma laikā pieredzēto un pilnveido ceļvežus

Vai popularizē projektu, pelni no tā un iegūsti piekļuvi ceļvežiem bez maksas

Sazinies ar mums, lai uzzinātu vairāk!

Ir kāds jautājums? Priecāsimies aprunāties!

Nepalaid garām jaunumus - pieraksties!

Galamērķi

Atbilstoši Tavai gaumei izstrādāts ceļvedis
galamērķim pēc Tavas izvēles
Individuāls ceļojuma plāns

Uzzināt vairāk
Gūsti jauniem iespaidiem pilnu vasaru, iemācies sērfot un ļaujies okeāna vēsmu glāstiem
Penīče

Portugāle

Uzzināt vairāk
Izbaudi seno grieķu un romiešu kultūru vēsturiskajā Sicīlijā un apmeklē aktīvu vulkānu
Sicīlija

Itālija

Uzzināt vairāk
Nododies gruzīnu izslavētajai viesmīlībai un gūsti autentisku pieredzi
Gruzija
Uzzināt vairāk
Sajūti eksotikas garšu un iedvesmojies garākiem ceļojumiem - Tu gribēsi atgriezties vēl un vēl
Bangkoka, Puketa, Krabi

Taizeme

Uzzināt vairāk
Iepazīsti salu kā ceļotājs, nevis tūrists
Tenerife

Kanāriju salas, Spānija

(drīzumā)